O nás

Jsme mladá dynamická firma orientovaná na problematiku veřejných zakázek, výběrových řízení v rámci dotačních programů a poradenství pro dodavatele veřejných zakázek.

Jsme vysoce profesionální, odborně erudovaní, flexibilní a schopni najít řešení i ve zdánlivě bezvýchodných situacích. Zvláštní důraz klademe na komunikaci s klientem a vysoké pracovní nasazení.

Našim klientům zaručujeme lidský přístup a možnost otevřené diskuze. Soustředíme se na poskytování odborného poradenství na nejvyšší úrovni, čímž chceme přispět k transparentnímu a zodpovědnému zadávání veřejných zakázek.

Při založené společnosti jsme chtěli zúročit mnohaleté četné zkušenosti z oblasti veřejných zakázek jak ve veřejné správě, státních a polostátních institucí, tak i ze soukromého sektoru. Založení společnosti TenderPoint tak bylo logickým vyústěním nasbíraných zkušeností a přáním podělit se o své know-how s klienty, kteří právě odborné poradenství v této oblasti hledají.

JUDr. Kristýna Tlustošová

Právník veřejných zakázek:

JUDr. Kristýna Tlustošová

Kristýna se rozhodla založit společnost TenderPoint s.r.o., aby tak zúročila své dlouholeté zkušenosti v oblasti veřejných zakázek. Problematikou veřejných zakázek a bid managementu se zabývá již několik let, disponuje četnými zkušenostmi z veřejného i soukromého sektoru. Dlouhá léta působila jako vedoucí týmu v soukromé společnosti specializující se na dotační poradenství, který měl na starosti realizaci výběrových řízení pro široké spektrum klientů. Dva roky vedla Oddělení veřejných zakázek na Českém statistickém úřadě, působila také jako právník na Ministerstvu kultury v Odboru strukturálních fondů. Kristýna také vedla mnohá školení pro širokou i odbornou veřejnost a publikovala řadu odborných článků.

Kontaktovat